Nasza firma zaopatruje wiele podmiotów gospodarczych w woreczki oraz opakowania. Jednym z rodzajów podmiotów gospodarczych którym firma GRUPAPAKFOL dostarcza opakowania są PIEKARNIE.

WORECZKI FOLIOWE Z NADRUKIEM DO PIECZYWA
Pierwszą grupa woreczków do pieczywa są to woreczki HDPE z nadrukiem.
Woreczki do pieczywa HDPE są najbardziej ekonomicznym produktem reklamowym.
Woreczki HDPE do pieczywa są określane często przez klientów mianem „szeleszczące”. Mimo iż jest to produkt bardzo ekonomiczny to oczywiście walory estetyczne mogą być optymalnie ukazane. Nasi graficy dbają o każdy szczegół dotyczący projektu nadruku woreczków do pieczywa HDPE.

Rozmiary woreczków do pieczywa HDPE są dostępne oczywiście w różnych wariantach zgodnie z wymogami indywidualnymi. Charakterystyczną cechą woreczków do pieczywa HDPE jest występowanie zakładek bocznych po obu stronach woreczka. Zakładki mierzą przeważnie 4 cm szerokości. Zakładki boczne w woreczkach do pieczywa zwiększają objętość opakowania.
Występuje możliwość nabycia woreczków do pieczywa bez zakładek bocznych.
Najpopularniejsze szerokości woreczków do pieczywa licząc bez zakładek bocznych mierzą:

  • 12 cm
  • 14 cm
  • 16 cm
  • 18 cm

Długości woreczków do pieczywa HDPE są bardzo zróżnicowane.

Całkowity rozmiar woreczków do pieczywa zależny jest zarówno od masy produktu jak i jego kształtu.

NADRUK
Nadruk woreczków do pieczywa jest bardzo zróżnicowany. Popularnością cieszą się zarówno bogato wypełnione grafiki jak i proste, stylowe wzory. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasz zespół dba o zadowolenie naszych klientów. Nadruk opiera się główne na czterech bazowych kolorach, oczywiście z zastosowaniem ich tonacji. Szczegółowe ustalenia wzorów, dopasowanie grafiki jak i dobór kolorów ustalamy zawsze indywidualnie z naszymi klientami. Mamy dla Państwa zarówno nasze wzorcowe propozycje do wykorzystania jak i w oparciu o Państwa wskazówki przygotowujemy nowe wzory od samego początku. Zachęcamy serdecznie wszystkich Państwa do kontaktu. Chętnie odpowiadamy na szczegółowe pytania.