Grupa Pakfol zapewnia kompleksowe zaopatrzenie piekarń. Dostarczamy Państwu najwyższej jakości woreczki do pieczywa. W związku z dwudziestoletnią działalnością firmy posiadamy doświadczenie w kontekście doradczym w związku z woreczkami do pieczywa.

Gwarantujemy Państwu kompleksową usługę, od pierwszego kontaktu. Jedyną sprawą jaką musi zrealizować nasz klient to skontaktować się z nami w celu złożenia zamówienia. Aby zamówić woreczki do pieczywa należy zadzwonić pod wskazy numer kontaktowy w zakładce kontakt bądź napisać do nas maila.

Jakie informacje powinny znaleźć się na woreczkach do pieczywa? Jaka powinna być użyta czcionka nadrukowana na woreczkach do pieczywa? Jakiej wielkości powinien być tekst wykorzystany do przekazania informacji na woreczkach do pieczywa? Na te wszystkie pytania odpowiadamy w trakcie realizacji zamówień na woreczki z nadrukiem do pakowania pieczywa.

Treść oraz jakość nadruku na woreczkach ma ogromne znaczenie. Jest formą kontaktu producenta pieczywa z klientem docelowym, zatem ma wpływ na wielkość sprzedaży.

Grupa PAKFOL dokłada wszelkich starań, aby nadruk zawarty na woreczkach do pieczywa trafnie oddziaływał na klientów piekarni, tak aby wszelkie niezbędne informacje dotyczące samego pieczywa były przekazane w możliwie najlepszej formie.