Czy warto inwestować w woreczki do pakowania chleba z własnym nadrukiem z punktu widzenia piekarni. Istnieje możliwość zamówienia wzoru uniwersalnego bądź woreczków foliowych bez nadruku tzw. woreczki do pieczywa czyste. Natomiast biorąc pod uwagę fakt, ile informacji musi się znaleźć na opakowanej żywności, w tym przypadku woreczkach do pieczywa nieszczególnie opłacalne jest zamówienie wzoru uniwersalnego.

Walorem woreczków do pieczywa z własnym nadrukiem jest przede wszystkim indywidualność wzoru piekarni. Często prawidłowo opracowany wzór jest przyjęty z dużą tolerancją przez klientów piekarni, a tym samym jest zachowany przez wiele lat działalności danej piekarni. Oczywiście, zdarza się z różnych powodów, że jest zmieniony lub ulepszany, zgodnie z panującymi trendami.

Minimum logistyczne obejmuje 30 tys sztuk woreczków w przypadku woreczków do chleba z własnym wzorem. Jeśli klient zamawia kilka gatunkowych chlebów oraz jeden podstawowy – codzienny to minimum logistyczne w naszym zakładzie może ulec zmniejszeniu.
Przykład:
100 tys szt chleb codzienny
20 tys szt chleb razowy
15 tys szt chleb żytni
40 tys szt chleb codzienny 1 kg

Co zrobić jeśli istnieje potrzeba zamówienia woreczków cpp z połyskiem do pieczywa, a minimum logistyczne jest znacznie mniejsze, bądź dany chleb gatunkowy jest produkowany okazjonalnie?
Otóż i w tym wypadku mamy dla Państwa satysfakcjonujące rozwiązanie.
Wówczas tym rozwiązaniem jest zamówienie woreczków połyskujących cpp lub matowych hdpe czystych (tj. bez nadruku) oraz do tego samoprzylepnych etykiet z Państwa szatą graficzną jak i wszelkimi potrzebnymi do zawarcia informacjami.

To rozwiązanie cieszy się również popularnością, ponieważ można opakować, oznaczyć zgodnie z wymogami nawet chleby które sprzedają się w najmniejszej ilości. W takim wypadku zamówienia na etykiety przyjmujemy już od 2 tys szt.