Reklamówki zrywki zwane również torbą koszulką (T-shirt) z nadrukiem.

W ostatnim czasie na popularności zyskały reklamówki typu torba koszulka o grubej gramaturze folii.  Grubą gramaturą folii mamy na myśli folię powyżej 50 mikronów. Torba koszulka niegdyś uznawana jako jednorazowa, chociaż wiadomo iż wykorzystywana była w wielu pożytycznych celach.

Obecnie reklamówki z nadrukiem typ torba koszulka o rozmiarze najczęściej zamawianym czyli 30 cm szerokości, 8 cm  dwie zakładki boczne po obu stronach na 55 cm długości cechuje gruba folia, a mianowicie powyżej 50 mikronów. Reklamówki z nadrukiem powyżej 50 mikronów całkowicie omijają ustawę recyklingową. Bez względu na typ wyrobu (torba koszulka z nadrukiem czy torba market).

Reklamówka z nadrukiem pakowana jest po 50 sztuk w opakowaniu jednostkowym. Natomiast cały worek reklamówek z nadrukiem zawiera 10 opakowań, czyli 500 sztuk.

W dalszym ciągu popularne są reklamówki tzw. cienkie, które mają poniżej 15 mikronów. Wśród reklamówek cienkich w przypadku rozmiaru 30 cm szerokości i 55 cm długości najczęściej zamawianą reklamówka jest reklamówka z nadrukiem z folii o grubości 14 mikronów.

Popularnością cieszą się również reklamówki z nadrukiem o pomniejszonym rozmiarze. Drugi, mniejszy lecz równie popularny rozmiar reklamówek z nadrukiem jest 25/6/43, rozumiemy to jako 25 cm szerokości, 6 cm dwie zakładki boczne oraz 43 cm długości. Jaką wybrać gramaturę folii stosowną do rozmiaru (25)? Jeśli zamawiany cienkie reklamówki, które często przeznaczane są do żywności pakowanej luzem to najczęściej wybiera się grubość folii na poziomie 11 mikronów. Taka grubość biorąc pod uwagę funkcję jaką ma spełnić reklamówka o rozmiarze (25) jest odpowiednia. Jednak jeśli istnieje potrzeba zaopatrzenia się w grubą reklamówkę, niewielkich rozmiarów, wówczas grubość również można zamówić na poziomie powyżej 50 mikronów.

Warto wystosować w zakładce kontakt zapytanie dotyczące pomocy w dobrze rozmiaru reklamówki z nadrukiem do grubości folii, a w rezultacie do indywidualnych potrzeb naszych klientów.