Firma Pakfol zaopatruje kompleksowo swoich kontrahentów. Obecnie wiadomo jak szczegółowo musi być opisane sprzedawane pieczywo.
Minimum logistyczne woreczków do pieczywa z nadrukiem wynosi obecnie 50 tys szt.
Opakowanie jednostkowe zawiera 1000 szt, a więc 50 opakowań jednostowych.

Jeśli występuje potrzeba opisania pieczywa, które sprzedaje się w minimalnych ilościach, które nie są zbliżone do minimum chlebów gatunkowych na pomoc przychodzą etykiety do pieczywa.

Etykiety są to produkty samoprzylepne, gotowe do naklejenia na woreczki foliowe bez nadruku HDPE lub CPP. Wymiar etykiety jest na tyle optymalny, że pomieści wszystkie informacje dotyczące pieczywa, logo piekarni, dekorację.

Ilość kolorów jest dowolona, natomiast przeważnie kolory etykiet samoprzylepnych do pieczywa wykonujemy zgodnie z kolorystyką woreczków foliowych z nadrukiem. Powtarzamy wzór lub kolor, który znajduje się na woreczkach do pieczywa z nadrukiem. Jest to idealne rowiązanie zarówno estetycznie jak i pod kątem prawidłowości zawarcia wszystkich niezbędnych informacji na temat pieczywa w ilościach produkcyjnych minimalnych.

Przyjmujemy standardowo zamówienia na etykiety od 1,5 tys szt. Opracowujemy projekt, zgodnie ze wszystkimi wymogami. Dbamy o prawidłową oprawę graficzną wszystkich danych zawartych na etykietach do pieczywa np. prawidłowa wielkość poszczególnych czcionek. Aby etykieta do pieczywa mogła spełniać swoją rolę, wszystkie parametry muszą być prawidłowo zawarte. Nasza firma proponuje etykiety do pieczywa, które spełniają wszelkie niezbędne wymogi.